Koło Wschodnie UW

Uniwersytet Warszawski

Koło Wschodnie Uniwersytetu Warszawskiego skupia osoby pragnące poszerzać swoją wiedzę na temat szeroko rozumianego wschodu. Nasi członkowie interesują się zarówno obszarem postradzieckim jak i Dalekim Wschodem. Jako Koło zajmujemy się organizacją spotkań dyskusyjnych, wykładów, konferencji czy pokazów filmowych. Jeśli jesteś zainteresowany działalnością w Kole, chcesz poznać ludzi o podobnych zainteresowaniach, poszerzyć swoją wiedzę, masz pomysł na zorganizowanie ciekawego wydarzenia - zapraszamy. Koło adresowane do wszystkich studentów i doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego.

Słowa kluczowe: azja wschodnia, bliski wschód, chiny, europa środkowo-wschodnia, Koło Wschodnie UW, Putin, Rosja, rosjoznawstwo, Ukraina, WNP