Koło Nauk Psychologicznych PRAGMA

Uniwersytet Jagielloński w Krakowie

Koło Nauk Psychologicznych PRAGMA działa przy Instytucie Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Obecnie w jego obrębie działa 13 sekcji i 7 projektów zajmujących się takimi tematami jak: psychologia sądowa, neuropsychologia, psychoterapia, psychologia sportu, seksuologia (kliniczna oraz sądowa), badania psychologiczne, coaching i trenerstwo oraz marketing i reklama. W ramach sekcji i projektów organizujemy konferencje naukowe z obszaru psychologii oraz warsztaty przeznaczone dla osób nie związanych zawodowo z psychologią.

Słowa kluczowe: badania, choroby psychiczne, diagnoza psychologiczna, konferencja naukowa, konferencja studencka, konferencje, konferencje naukowe, neuropsychologia, procesy psychospołeczne, psychoanaliza, psychofizjologia, warsztaty