Koło Naukowe INWESTOR

Uniwersytet Gdański

Głównym celem działalności Koła Naukowego INWESTOR jest poszerzanie wiedzy z zakresu inwestycji, nieruchomości oraz rynku nieruchomości. Członkowie koła mają możliwość udziału w tematycznych warsztatach i konferencjach, jak i sprawdzenia się w roli ich organizatora, co umożliwia im poszerzenie swoich umiejętności oraz nabycie cennego doświadczenia. Współpracujemy z wieloma organizacjami studenckimi oraz firmami działającymi na rynku nieruchomości i inwestycji. Nasi członkowie mają możliwość rozwoju swoich pasji i zainteresowań oraz wzajemnie inspirują się do działania i podejmowania wyzwań.

Słowa kluczowe: cash flow, forex, inwestor, inwestycje, nieruchomości, rynek nieruchomości, Uniwersytet Gdański