Studenckie Koło Naukowe przy Klinice Pediatrii, Onkologii, Hematologii i Diabetologii

Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Członkiem Koła Naukowego może być student dowolnego roku studiów Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w szczególności Wydziału Lekarskiego bądź Wojskowo-Lekarskiego zainteresowany tematyką pediatrii i/lub prowadzeniem prac naukowych. Członkowie Koła uczestniczą w spotkaniach (co najmniej raz w miesiącu), przygotowują prezentacje, biorą udział w organizowanych warsztatach i konferencjach, mają możliwość dyżurowania, mogą realizować swoje projekty badawcze lub współpracować przy realizacji pomysłów innych.

Słowa kluczowe: diabetologia, hematologia dziecięca, onkologia dziecięca, pediatria