Katedra Zarządzania Organizacjami - Koło Naukowe „HR-owców”

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

Jesteśmy grupą studentów mocno zainteresowanych obszarem Human Resource, wspieranymi przez naszą opiekunkę dr Alicję Winnicką-Wejs i dwie doktorantki. Działamy przy Katerze Zarządzania Organizacjami na Wydziale Ekonomii na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. W celu poszerzania własnej wiedzy z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi, organizujemy m.in. spotkania i konferencje, dzięki którym możemy robić coś więcej, niż tylko studiować;) Serdecznie zapraszamy studentów, którzy podobnie jak my chcą zgłębić tematykę HR w praktyczny i ciekawy sposób!

Słowa kluczowe: HC, HCM, HR, HRM, Human Capital, Human Capital Management, Human Resource, Human Resource Management, koło naukowe, zarządzanie organizacją, zarządzanie zasobami ludzkimi, ZZL