Koło Naukowe Kryminalistyki "Veritas"

Uniwersytet Śląski w Katowicach

Koło stale się rozwija, więc wraz z upływem czasu wachlarz pomysłów, możliwości i doświadczenia poszerza się. Staramy się zapewnić to, czego ciężko będzie doświadczyć ucząc się kryminalistyki w pojedynkę – wszelkiego rodzaju wyjazdy, konferencje, prowadzenie własnych badań. Łączymy w rozsądnych proporcjach naukę i dobrą zabawę. Przede wszystkim chodzi nam oczywiście o zdobycie wiedzy z zakresu taktyki i techniki kryminalistycznej. Nawiązujemy też do innych dziedzin, takich jak medycyna sądowa, psychologia sądowa czy też proces karny. Członkostwo w kole to fantastyczna okazja poszerzenia horyzontów i rozwinięcia swoich zainteresowań. Aktywni członkowie koła mogą liczyć nie tylko na dobrą zabawę, ale także na zdobycie wiedzy, która może okazać się pomocna w ich dalszej karierze.

Słowa kluczowe: kryminalistyka