Zarejestruj organizację

Dodaj swoje koło lub organizację realizującą projekty naukowe...

Najlepsze
w 2017 roku

Uwaga! Nowa formuła konkursu od 2017r.

Pomoc - FAQ

P: Chcę zgłosić projekt, ale nie ma go na liście w formularzu konkursowym. Co robić?

O: Przed zgłoszeniem, należy dodać projekt do profilu koła naukowego. W tym celu należy się zalogować na konto koła, a następnie i skorzystać z narzędzia "Edycja projektów" (pierwsza pozycja w poziomym menu).

 

P: Czy jedna organizacja może zgłosić więcej niż jeden projekt? Czy jedna organizacja może startować w kilku kategoriach?

O: Tak jedna organizacja może zgłosić więcej niż jeden projekt i może startować w więcej niż jednej kategorii.

 

P: W jaki sposób mogę sprawdzić czy moje koło naukowe znajduje się w katalogu StRuNa?

O: Użyj wyszukiwarki ze strony głównej, lub wyszukiwarki zaawansowanej (umożliwiającej m.in. wyświetlenie wszystkich kół naukowych z wybranej uczelni). Jeśli nie znajdziesz swojej organizacji dodaj nowy wpis.

 

P: W jaki sposób mogę zmienić (zaktualizować) wpis mojego koła naukowego w katalogu StRuNa?

O: Na podstronie swojego koła kliknij ikonkę z ołówkiem aby się zalogować.

Edycja organizacji w katalogu StRuNa

Zaloguj się, korzystając z adresu email, który podałeś podczas rejestracji. Jeśli się nie rejestrowałeś, spróbuj użyć  formularza odzyskiwania hasła. Jeśli nie znasz adresu email, który został podany podczas rejestracji skontaktuj się z nami korzystając z poniższego formularza (wybierz opcję "Problem z dostępem do konta"). Pamiętaj o przedstawieniu danych potwierdzających Twoje uprawnienia do modyfikacji wpisu.

 

P: Dlaczego nie mogę zarejestrować swojego koła naukowego (organizacji)? Serwer zwraca komunikat: "Błąd podczas rejestracji - Państwa adres email jest już zarejestrowany w naszej bazie danych."

O: Adres e-mail jest identyfikatorem koła naukowego (organizacji) w bazie danych. Powyższy komunikat oznacza, że w naszej bazie znajduje się już koło naukowe (organizacja) identyfikowana poprzez podany adres email. Spróbuj znaleźć dane koło naukowe (organizację) poprzez formularz odzyskiwania hasła lub użyj innego adresu email, jeśli chcesz dodać kolejne koło naukowe (organizację).

 

Nie znalazłeś rozwiązania?

Zachęcamy do zadawania pytan i zgłaszania problemów.