Koło Naukowe Empiria

Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie

Jesteśmy interdyscyplinarnym kołem naukowym, działającym w Uniwersytecie SWPS w Sopocie. W centrum naszych zainteresowań jest neuropsychologia, psychologia zdrowia, psychologia twórczości, psychologia pozytywna, psychoonkologia. Naszym głównym założeniem jest zrzeszanie osób chcących zdobywać i poszerzać swoją wiedzę w różnych dziedzinach psychologii. Jesteśmy głównie nastawieni na działalność naukowo – rozwojową tj. zdobywanie wiedzy teoretycznej, dyskusje, prezentacje, spotkania z naukowcami, badania własne, udział w konferencjach, seminariach i sympozjach naukowych.

Słowa kluczowe: mózg , neuropsychologia, psychologia, psychologia poznawcza, psychologia pozytywna, psychologia twórczości, psychologia zdrowia, psychoonkologia