SKN Bibliologów Ex Libris

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

Studenckie Koło Naukowe Bibliologów "Ex Libris" działa w Instytucie Informacji i Dziennikarstwa Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Koło współpracuje z Wojewódzką Biblioteką Publiczną im. Witolda Gombrowicza w Kielcach. Członkowie Koła jeżdżą na wyjazdy naukowe do bibliotek w całej Polsce, organizują różne akcje, jak również przyłączają się do pomocy w akcjach organizowanych przez instytucje związane z książką, piszą referaty do czasopism naukowych i na Konferencję Studenckich Kół Naukowych "Człowiek i Jego Środowisko" i przede wszystkim świetnie się bawią.

Słowa kluczowe: architektura informacji, bibliografia, bibliologia, biblioteka, bibliotekoznawstwo, biblioterapia, broker informacji, czytelnictwo, digitalizacja, dziennikarstwo, e-book, historia książki, informacja, informacja biznesowa, informacja naukowa, internet, książka, marketing, prasa, radio, społeczeństwo informacyjne, telewizja, wyszukiwanie informacji